niedziela, 11 grudnia 2016

Się dzieje się - Warszawa i Kraków, zapraszam! :)

Trochę mnie tu nie było ;) Przez to trochę zdarzyło się kilka rzeczy. Martva Natura oficjalnie wyszła z szuflady i stała się działalnością gospodarczą, ale za całkiem niedługo będzie się zamykać. Mam nadzieję że nie na zawsze, tylko na miesiąc do dwóch, badam możliwości.

I tak w najbliższym czasie - jeśli przypadkiem będziecie w Warszawie 17.12, to zapraszam na Alterfair vol. 3 Targi mody alternatywnej :) Impreza odbędzie się w Club70 przy Waliców 9. Będzie można obejrzeć i nabyć ciekawą biżuterię, gorsety, suknie i dodatki. Czas trwania: 12:00-20:00, ale ja będę musiała uciec godzinę wcześniej bo mam pociąg :)
Link do wydarzenia na FB: TUTAJ :)

Dzień później, czyli 18.12, będę natomiast w Krakowie na cyklicznym Art&Food Bazar. Tym razem impreza odbędzie się w przestrzeni Małopolskiego Ogrodu Sztuki przy Rajskiej 12 (moim zdaniem łatwiej wejść od Szujskiego). Jeszcze nie wiem czy na poziomie parteru i piwnicy czy tylko piwnicy, ale z pewnością będzie to dobrze oznaczone na miejscu :) Jak zwykle sporo wystawców z jedzeniem, a w strefie Art ręcznie robione kosmetyki i równie ręcznie robiona biżuteria (na obu wydarzeniach będzie zaprzyjaźniony stempunkowy team - Mad Artisans, bardzo polecam). 11:00-17:00, niedziela.
Link TUTAJ :)

A teraz pokażę kilka zdjęć, żeby nie było że wrzucam gołego posta z samą treścią bo to nie wypada ;)

terfair vol. 3 Targi mody alternatywnejfair vol. 3 Targi mody alternatywnej

1 komentarz:

  1. Śliczne rzeczy robisz. Delikatne i takie pracochłonne. Jaka szkoda, że jestem już w wieku kompletnie przejrzałym i taka biżuteria nie dla mnie... ;( Ale przyjemności pooglądania sobie nie odmówiłam! :))

    OdpowiedzUsuń